Mám choré nechty. Čo s nimi ?

Moje nechty vyzerajú hrozne. Po celom povrchu sú dosť viditeľné ryhy, sú slabé a lámavé. Skúšala som všetko možné ale nič nepomáha. Pomôže mi prípravok BIOVEA ? Poradte mi prosím.
09/09/2014
Pýta sa: Adriana
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (3)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Adrianka,
hlásiš poškodené nechty a nezdravé nechty.
Nechty sú slabé a lámavé.
Adrianka, skôr než začneš používať prípravky, nechty musíš ozdraviť.
Na ozdravenie nechtov je najvhodnejšie kombinovať liečbu pomocou
1. japonskej manikúry, ktorá je na našich stránkach aj s podrobným návodom a je na báze prírodnej hlinky a včelých produktov,
2. s výživnými olejčakami, ktoré sú extraciami prírodných produktov a sú obohatené práve o vitamínové položky na liečbu takýchto stavov u nechtov.
Tak smelo do toho.


25/09/2014 - 10:03
Odpoveď od: siren
Som odborník

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Ahoj Adriana.
bolo by potrebné vedieť či si "nosila" umelé nechty a pokiaľ tak aké : akryl, gél, gél lak?Ak si umelôé nechty mala tak určite odporúčame prípravok s obsahom vápnika / calcium gel. Ten nechty zosilní. Aplikácia je ako lakovanie nechtov a každý týždeň aplikáciu opakuješ. Na vrstvu vápnikového roztoku môžeš naniesť aj lak. Ešte by sme odporučili nechty nechať pár dní dýchať bez akéhokoľvek ošetrenia. Pekný deň :)


22/09/2014 - 15:31
Odpoveď od: Professionail
Som odborník

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, Adriana,

ak sa k problémom s nechtami nepridružil žiaden iný zdravotný problém, môžete skúsiť ozdraviť priamo nechty. Ak by však nechty poukazovali na nejaké ochorenie, je potrebné vyriešiť ho.

Pri krehkých a lámavých nechtoch častokrát pomáhajú vitamínové doplnky - niekomu stačí čisto biotín, niektorí ľudia nedajú dopustiť na želatínu či gumových medvedíkov. Pri komplexných vitamínoch na nechty ide zvyčajne o mix vitamínov a minerálov, ktoré sú zamerané priamo na nechty (viď vitamíny na nechty).

Netreba však zabúdať, že nechty potrebujú na rast určitú dobu (viď ako rýchlo rastú nechty), takže výsledok nebude badateľný po týždni. Samotný vyrastený necht už žiadne živiny neprijíma, už iba odrastá a jeho stav možno korigovať vhodnými lakmi, manikúrou a starostlivosťou.


07/02/2019 - 14:05
Odpoveď od: kalina
Som odborník

Doporučené produkty

  • Vitamíny na nechty

    Komplex vitamínov pre zdravé nechty je potravinový doplnok, ktorý kombinuje najznámejšie vitamíny v ich najúčinnejšej forme.Výsledkom je naozaj účinný, čisto prírodný zdroj výživných látok pre Vaše nechty.