Ako nejlepšie odstrániť umelé nechty?

17/08/2014
Pýta sa: teta55
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (2)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Je rada výrobkov, ktoré sú účinné a odskúšané.
Kvapalné odstraňovače uv gélu alebo gel laku,odlakovače a tekutiny a kvapaliny na odstránenie starého laku,uv gélu,gel laku,nechtovej kožičky.
Pri odstránení postupujeme tak, že príslušný prípravok aplikujeme priamo na miesto, kde chceme odstrániť umelé nechty. Výrobcovia uvádzajú aplikačné doby - dobu pôsobenia príslušného prípravku.
Pri odstraňovaní umelých nechtov je veľmi vhodné použiť nádobu, najlepšie plástovú, nakoľko predítete znečisteniu interiéru.


11/09/2014 - 1:14
Odpoveď od: siren
Som odborník

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň,
predovšetkým treba urobiť rozdiel čo sa odstrániť dá a čo nie.
Akryl / porcelán - rozpustením v kozmetickom acetóne. Namočíte nechty do acetónu aspoň na 3 minúty a potom vrstvu akrylu odstránite pusherom, alebo pomarančovým drievkom. Pre zjemnenie acetónu môžete pridať aj kvapku olejčeka na nechty, tým zabránite vysušovaniu kožtičiek a nechtovej platničky.

Gél lak - z nechtov môžete odstrániť rýchlo a ľahko. Namočte do acetónu, alebo lanolínového odstraňovača tampóny s fóliou na odstránenie gél laku, a nechajte pôsobiť 3 minúty a potom vrstvu ľahko odstránite pomocou ružového drievka.

UV gél - pokiaľ sa jedná o klasický u gél a nie o soak off, alebo bio gél tak gélové nechty NEodstránite žiadnym roztokom ( k dnešnému dňu ) len pilníkom.
Dúfam, že odpovede pomohli :) Pekný deň.


22/09/2014 - 15:24
Odpoveď od: Professionail
Som odborník

Doporučené produkty

  • Vitamíny na nechty

    Komplex vitamínov pre zdravé nechty je potravinový doplnok, ktorý kombinuje najznámejšie vitamíny v ich najúčinnejšej forme.Výsledkom je naozaj účinný, čisto prírodný zdroj výživných látok pre Vaše nechty.