Akrylové alebo gelové nechty?

Chcem sa rozhodnúť. Prosím poraďte aké sú výhody a nevýhody. Ďakujem.
17/08/2014
Pýta sa: Popelka
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (2)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Všeobecne sa nedá hovoriť o výhodách alebo nevýhodách. Pokiaľ si zvolíte správne tipy na nechty, výsledok bude veľmi dobbrý tak - či tak.
Prajeme veľa úspechov.


25/09/2014 - 0:51
Odpoveď od: siren
Som odborník

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, Popelka,

akrylové aj gélové nechty spevnia a zosilnia a samozrejme predĺžia nechty. Akrylové nechty tvrdnú na vzduchu (trvá to dlhšie) a môžu pri nich unikať rôzne výpary. Preto nie sú odporúčané tehotným ženám. Gélové nechty potrebujú na vytvrdnutie UV svetlo, zato ale zatvrdnú rýchlejšie. Gélové laky na nechty tvrdnú rovnako pod UV lampou.

Oboje umelé nechty je lepšie nechať si urobiť v salóne. Ak sa navyše stane niečo s akrylovým nechtom (zlomí sa Vám), dokážete si ho "opraviť" aj doma. Ak sa vám poškodí gélový necht, musíte sa objednať na manikúru.

Akrylové nechty Vás vyjdú lacnejšie, môžu však poškodiť nechtové lôžko (hrozia zápaly a infekcie). Gélové nechty sú ekologickejšie, no zároveň drahšie a vydržia kratšie.

Je na Vás, čo uprednostníte - či zvolíte kritérium zdravia, odolnosti alebo finančnej a časovej náročnosti.


05/06/2017 - 9:19
Odpoveď od: kalina
Som odborník

Doporučené produkty

  • Vitamíny na nechty

    Komplex vitamínov pre zdravé nechty je potravinový doplnok, ktorý kombinuje najznámejšie vitamíny v ich najúčinnejšej forme.Výsledkom je naozaj účinný, čisto prírodný zdroj výživných látok pre Vaše nechty.