Domov / / / / Krátke účesy vytvorené pomocou...

Krátke účesy vytvorené pomocou britvy

Posledná úprava 19.02.2018

Krátke strihy vytvorené pomocou britvy sú skvelé pre zaneprázdnenú pracujúcu ženu, ktorá chce stále vyzerať štýlovo. Dosiahnite skvelý vzhľad s týmito tipmi.

Štýlový účes robí divy u každého. Jediné, čo potrebujete, je dobrý kaderník, znalosť najnovších účesov a toho, čo najlepšie vyhovuje Vášmu typu tváre. Možno si myslíte, že sa to ľahšie povie, ako urobí! Ale naozaj netrvá dlho zistiť, aké účesy sú v poslednej dobe rozšírené. Jeden z takýchto účesov, ktorý je na scéne už dlhšiu dobu, je strih vytvorený pomocou britvy. Rastúca popularita tohto účesu spôsobila, že mnoho mužov a žien sa pridalo k davu a rozhodlo sa pre tento účes. Tieto účesy do veľkej miery spopularizovali osobnosti, ako je Victoria Beckham a Sharon Stone. Pozrime sa na podrobnosti ohľadom týchto účesov a spôsoby ich úpravy.

Ak sú pre Vás účesy vytvorené pomocou britvy novinkou, najprv Vás oboznámime so základmi. Na vytvorenie takýchto účesov používa kaderník ostrú britvu, ktorá je skoro ako nôž. Tieto britvy sú používané na dodanie textúry a úpravu obzvlášť rovných vlasov. Pri tomto účese je veľmi dôležité aby kaderník investoval do dobrej britvy, ktorá je ako nôž. Vo všeobecnosti platí, že kaderník na dosiahnutého vzhľadu používa britvu pod určitým uhlom. To môže účesu buď dodať trhaný vzhľad alebo vytvoriť mäkké vrstvy. To bude tiež závisieť na použitom nástroji: buď obyčajná britva alebo hrebeň s britvou.

Pracujúce ženy uprednostňujú krátke vlasy, pretože si nevyžadujú príliš veľkú údržbu a všetko to rozmaznávanie! Tieto účesy sú veľmi žiadané, pretože sú nenáročné na údržbu. Existujú rôzne spôsoby, ako môžete upraviť akýkoľvek krátky účes s pomocou britvy a premeniť ho na niečo úplne iné!

Hľadáte spôsob, ako vyskúšať niečo funky? Vytvorte niekoľko vrstiev, od najkratšej po stredne dlhú pomocou britvy. Ofinu vytvorenú pomocou britvy si môžete začesať do strany. To dodá celému účesu veľmi elegantný vzhľad! Pridajte niekoľko vrstiev vzadu, ak chcete svojim vlasom dodať väčší objem. Použite lak na vlasy, ak Vaše vlasy nedržia na mieste.

Ak si myslíte, že krátke účesy vytvorené pomocou britvy sú príliš hranaté a ostré, môžete použiť niekoľko trikov, aby ste okraje zmäkčili. V takom prípade, požiadajte svojho stylistu aby na temene hlavy vytvoril mäkké vrstvy a tvár nimi orámujte. Pre jemný vzhľad natočte okraje smerom dovnútra! Potrebná je aj ofina, ale udržte ju dlhšiu v prednej časti. Dlhá asymetrická ofina v prednej časti bude vyzerať naozaj sofistikovane a môže byť upravená rôznymi spôsobmi v závislosti na príležitosti.

Krátke účesy nemusia vždy znamenať, rovný a upravený vzhľad! Dievčatá, ktoré chcú skúsiť niečo iné, si môžu zvoliť na rozstrapatený vzhľad. Na dosiahnutie takéhoto vzhľadu prestrihajte vlasy strednej dĺžky pomocou britvy a podstrihnite okraje. Ofinu nechajte začesanú do jednej strany. Pridajte viac textúry po bokoch a ťažké vrstvy na zadnej strane. Požiadajte kaderníka, aby natočil okraje smerom von tak, aby ste celému účesu dodali viac pohybu.

Pomocou týchto účesov môžete dokonca dosiahnuť odvážny vzhľad, ktorý odráža Vašu divokú stránku! Pre odvážnejší účes ostrihajte vrchné vlasy nakrátko. Vlasy po stranách nechajte dlhé, aby sa Vám vlasy dotýkali líc. Vlasy na zadnej strane ostrihajte nakrátko, rovnako ako tie na temene hlavy. To pritiahne pozornosť na ofinu, ktorá rámuje tvár. Vďaka takémuto účesu si Vás muži určite všimnú.

Použite tieto tipy na to, aby ste našli účes, ktorý sa najlepšie hodí k Vašej osobnosti. Správne doladenie účesu kaderníkom vášmu účesu len pomôže.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Zatiaľ bez hodnotenia

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy