Domov / / / Domáce triky na zväčšenie pŕs

Domáce triky na zväčšenie pŕs

Posledná úprava 03.05.2019

Túžba zväčšiť veľkosť svojich pŕs je bežná. Avšak s nespočetným množstvom výrobkov, zariadení a bylín na zväčšenie pŕs na trhu je ťažké vedieť, čo bude u Vás fungovať. Namiesto používania týchto výrobkov zvážte alternatívne metódy. Konzumáciou správnych potravín a vykonávaním určitých činností a cvičení, môžete pomôcť zväčšiť svoje prsia.

Jedzte zdravé tuky

Vzhľadom k tomu, že prsia sa skladajú z tukového tkaniva, na zväčšenie veľkosti pŕs je potrebný tuk. Uistite sa však že jete zdravé tuky. Zatiaľčo zdravý tuk sa rovnomerne rozloží po celom Vašom tele, u nezdravého tuku to tak nie je, čo spôsobí nerovnomerné rozloženie tuku v problematických oblastiach ako sú boky a brucho. Pre zdravý príjem tukov, musíte konzumovať mono nenasýtené tuky.. Potraviny obsahujúce zdravé tuky sú olivy, avokádo, ľanové semená a sezamové semienka. Táto stránka tiež uvádza, že môžete prijímať aj oleje z týchto rastlín, napríklad olivový, avokádový a ľanový olej. Sleď je tiež dobrým zdrojom zdravých tukov.

...

Porovnávali sme

Ktoré tabletky na zväčšenie pŕs sú najlepšie?

Pozrieť výsledky porovnania

Jedzte potraviny bohaté na estrogény

Jedným z dôvodov menších pŕs môže byť hormonálna nerovnováha. Príliš veľa testosterónu v ženskom tele môže spomaľovať rast pŕs. Z tohto dôvodu konzumácia určitých potravín bohatých na estrogén vyváži hladinu testosterónu a môže spôsobiť zväčšenie prsníkov. Potraviny s vysokým obsahom estrogénu sú napríklad jablká, čerešne, rajčiny, granátové jablká a papája. Medzi takéto druhy zeleniny patria uhorky, zemiaky, mrkva, sladké zemiaky a tekvica. Sójové výrobky a mliečne výrobky, ako aj celé zrná, ako je ovos a hnedá ryža sú tiež zdrojom estrogénu. Okrem toho, obmedzenie príjmu potravín bohatých na sacharidy môže znížiť hladinu testosterónu, čím sa zníži inhibícia rastu prsníka.

Masírujte svoje prsia

Masírovanie pŕs pomáha zvýšiť krvný obeh v oblasti pŕs a uvoľniť hormóny zodpovedné za rast pŕs. Najprv na prsia aplikujte rukami masážny olej s použitím jemného tlaku dlaňami a prstami. Potom chyťte každý prsník do jednej ruky tak, aby celá ruka držala celý prsník. Držte prsia v rukách týmto spôsobom a jemne masírujte smerom do kruhu. Pokračujte v masáži smerom do kruhu okolo prsníkov blízko podpazušia končekmi prstov. Potom jemne zdvihnite a opakovane zatlačte na obe prsia ako keby ste miesili cesto. Posúvajte ruky pozdĺž celého prsníka, aby ste premasírovali všetky oblasti.

Vykonajte cviky na zväčšenie pŕs

Cvičenie môže pomôcť budovať svalovú hmotu prsného tkaniva, čo, ak ho budete vykonávať pravidelne, môže spôsobiť, že budú Vaše prsia vyzerať väčšie. Na vybudovanie týchto svalov si ľahnite na chrbát na podlahu, s 1,5kg činkou v každej ruke. Hmotnosť činky sa môže líšiť v závislosti na vašich potrebách. Potom vystrite ruky po zemi a držte činky na úrovni ramien. S mierne ohnutými lakťami pritiahnite činky k sebe tak, aby sa dotkli jedna druhej a podržte. Vystrite ruky do pôvodnej polohy. Tento cvik opakujte 15krát. Vykonávanie cvičení ako tieto môže pomôcť podporiť rast Vašich pŕs.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Domáce triky na zväčšenie pŕs Priemerné hodnotenie: 4.5 4 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy