Domov / / / Môže pitie piva zväčšiť prsia?

Môže pitie piva zväčšiť prsia?

Posledná úprava 04.12.2017

Mám kamarátku, ktorá je pivový fanatik. Je to jediné, čo kedy pije a vie o varení piva a o pivových špecialitách viac ako ktokoľvek koho poznám. A spomenula som, že má závideniahodný pár obrovských pŕs? Takže keď som prvýkrát narazila na zložku "chmeľ" v pilulkách na prírodné zväčšenie prsníkov, okamžite som si spomenula na ňu ... a potom som začala piť pivo namiesto vína alebo koktailov. Áno, bola tu nejaká nádej a aby som bola úprimná - občasné pivo alebo dve neurobili moc pre moje prsia. Ale je tu nejaké prepojenie medzi chmeľom a prsiami. Poďme to preskúmať, dobre?

Ako chmeľ pomáha pri zväčšovaní prsníkov

Chmeľ je v podstate to, čo dáva pivu jeho výraznú, mierne horkastú chuť. Bol to tiež základ v tradičnom ľudovom liečiteľstve pre svoje rôznorodé liečivé vlastnosti.

V priebehu rokov sa chmeľ používa na liečbu všetkého od benígneho kašľa po ťažké zažívacie podmienky, ako je IBS, vredy, a dokonca aj Crohnova choroba. Dôvodom je horkosť chmeľu, ktorá podporuje trávenie a súčasne stimuluje pečeň k podpore vylučovania žlče a iných tráviacich štiav v tele.

Triesloviny v chmeli sú tiež známe pre silné antiseptické vlastnosti, a pomáhajú aj pri liečení zápalových ochorení - a dokonca pri liečení vyrážok a žihľavky.

Dobre, dobre, hovoríte si - to je všetko pekné ... ale aký účinok má chmeľ na moje prsia?!

Dostávame sa tam. Vidíte, aj keď pivo je stereotypný "mužský nápoj" - v skutočnosti je rovnako veľmi prospešné aj pre ženy.

Je to preto, lebo chmeľ obsahuje fytoestrogény - rastlinné estrogény, ktoré sú podobné estrogénu. Konkrétne fytoestrogén ktorý sa našiel v chmeli a zdá sa byť zodpovedný za zväčšenie pŕs, sa nazýva 8-prenylnaringenin. O tomto fytoestrogéne sa zistilo, že je dostatočne silný, aby mal za následok narušenie menštruačného cyklu u žien, ktoré pracujú s chmeľom.

Takže, môže mi pitie piva pomôcť zväčšiť prsia?

Takže pitie veľa a veľa piva dodáva Vašim prsiam objem, áno?

No, odpoveď nie je tak jednoduchá. Viete, aj keď chmeľ obsahuje fytoestrogén 8-prenylnaringenin, obsahuje ho veľmi málo. V najlepšom prípade odhadom iba 10% až 20% fytoestrogénov v chmeli sa dostane do Vášho piva.

Samozrejme, že naozaj záleží na tom, ako bolo pivo vyrobené, a aký druh piva to je. Ale budeme pokračovať a odpovieme na túto otázku...

"Pitie piva môže pomôcť zväčšiť objem Vašich prsníkov - ak sa budete držať pitia len výborného chmeľového piva. Ale pretože nadmerné pitie piva môže tiež viesť k ďalšej zmene tela - pivné brucho - mohlo by byť múdrejšie jednoducho zvoliť chmeľový doplnok na získanie koncentrovanej fytoestrogénnej dávky.“

Záverečné poznámky o chmeli a rastu prsníkov

Hoci nie je žiadny presvedčivý vedecký dôkaz, ktorý by preukázal, že pitie veľmi chmeľového piva má za následok zväčšenie pŕs, možno budete chcieť vedieť...

  • Chmeľ je prírodné sedatívum, ktoré je užitočné pre liečbu stresu a nespavosti - dve veci, ktoré bránia Vašim prsiam rásť.
  • Keď Bulharsko vstúpilo do Európskej únie (EÚ), muži z celej Európy si našli cestu do Bulharska, aby si kúpili ... Boza pivo. Dopočuli sa totiž, že Boza Pivo zväčšuje veľkosť prsníkov a samozrejme, muži boli ochotní urobiť, čo sa dalo, aby pomohli svojim ženám :) Boza je pivo so smiešne nízkym obsahom alkoholu, vyrobené z kvasenej pšenice. Má nejaký obsah vitamínu a má okolo 1000 kalórií na liter. Nie je jasné, aké konkrétny aspekt tohto piva zväčšuje veľkosť pŕs a neexistujú žiadne štúdie, ktoré by potvrdili nejaké spojenie medzi Boza pivom a väčšou veľkosťou prsníkov. Naďalej - miestne bulharské ženy tvrdia, že toto pivo zväčšilo ich prsia - až o 2 veľkosti košíkov - a o jeho fytoestrogénnom obsahu sa tiež hovorí, že pomáha podporovať laktáciu u dojčiacich matiek.

Myslím, že toto sa nikdy nedozvieme, pokiaľ to nevyskúšame samé. Ak sa niektorý z vážených čitateľov ocitnú v Bulharsku, a mohli by sa zapojiť do tohto malého prsného experimentu, radi by sme o tom vedeli!

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Môže pitie piva zväčšiť prsia? Priemerné hodnotenie: 4 1 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy