Vrásky od spánku?

Ahoj, vždy ráno keď sa zobudím mám srašné kruhy pod očami, z ktorých mám už pomaly vrásku okolo očí a tiež aj vrásky okolo úst z ležania na boku. Dá sa s tým niečo robiť? Ako sa tomu vyhnúť?
14/08/2014
Pýta sa: Mata
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (2)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Ahoj Maťa,

kruhy pod očami po spánku sú prirodzené a mali by samé zmiznúť po úplnom prebudení, Ak nemiznú, asi je potrebné s tým niečo robiť. Na kruhy pod očami a vačky sú ideálne masky na vrásky. Masky účinkujú prakticky okamžite a ich účinok je dlhodobejší - cca 2 týždne. Masky obsahujú kolagén, ktorý Tvoj problém určite odstráni. Už si len zvoľ masku, či na celú tvár alebo len pod oči.Maska si poradí s vráskami aj okolo úst ...

Veľa úspechov a ak by niečo, radi poradíme.


29/09/2014 - 14:59
Odpoveď od: siren
Som odborník

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, Maťa,

ležanie na bruchu a na boku je jednou z príčin opuchnutých očí a kruhov pod očami po zobudení. V horizontálnej polohe je zadržiavanie vody výraznejšie, takže oči opuchnú. Kruhy pod očami sú zase výrazné, pretože koža pod očami je tenšia a bez tuku, takže presvitajú žilky a cievy...a s vekom sa to samozrejme zhoršuje.

Existujú rôzne séra a krémy na kruhy pod očami, skúste však tiež upraviť svoj životný štýl. Môžete vyskúšať aj niektorý z domácich receptov na tmavé kruhy pod očami.


01/08/2017 - 9:18
Odpoveď od: kalina
Som odborník