Prečo mi vypadávajú vlasy?

Už tomu budú dva roky čo mi vypadávajú vlasy. Mám 32 rokov. Už som skúsila naozaj všetko. Bola som na trichologickom vyšetrení, jem Saw palmetto, dávam si neviem aké všetky vodičky. Chodila som aj na plazmoterapiu. Plazma mi pomohla pri prvom a druhom ošetrení ale po treťom mi zase začali veľmi padať. Pri kúpaní ich mám okolo 400 a denne okolo 100. Čím ďalej je to horšie a horšie. Prosím poraďte mi niečo. Ďakujem
26/07/2018
Pýta sa: Martina
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (1)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, Martina,

nepíšete, čo je u Vás presnou príčinou vypadávania vlasov, ak to teda trichológ zistil. Saw palmetto pomáha pri androgénnej alopécii, pretože blokuje DHT, ktoré ničí folikuly. Ak ide o tento problém, existujú možnosti liečby vypadávania vlasov u žien. Niekedy je to skutočne skúšanie pokus-omyl, čo zaberie u jedného, nemusí u druhého.

Záleží tiež na stupni vypadávania vlasov a podľa toho volíte kombináciu šampónov, vlasových aktivátorov či iných pomôcok (zahusťovač vlasov). Dôležité je na liečbu nezanevrieť a dodržiavať pravidelnosť, pretože výsledky sa môžu dostaviť až po 6 mesiacoch. A po vysadení liečby sa zvyčajne problém znovu vráti (väčšina druhov vypadávania vlasov sa totiž nedá úplne a nevratne vyliečiť).


19/12/2018 - 12:22
Odpoveď od: kalina
Som odborník

Doporučené produkty

  • Saw Palmetto extrakt 1000mg

    • Extra silný extrakt zo Saw palmetta
    • Najrozšírenejší prírodný liek na liečbu vypadávania vlasov 

    Liek na predpis? : Nie