Môže zmierniť vypadavanie vlasov aj tabletka revalid

Vlasy mi zacali vypadavat a ja som si kupila tabletky revalid neviem ci je to tym ze mi zistili stitnu zlazu preto vypadavaju vlasy alebo aj tym ze beriem lieky na epilepsiu alebo aj tym ze moj vek je 42 rokou alebo ide o nieco ine preco vlasy vypadavaju zmenila som aj jedalnicek a nic vlasy stale vypadavaju
01/12/2016
Pýta sa: Renata
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (1)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, Renata,

tabletky Revalid sú určené na riešene problémov s vlasmi spôsobené aj hormonálnymi výkyvmi. A štítna žľaza reguluje okrem iných dôležitých vecí aj rast vlasov a nechtov. Pri hypotyreóze sú vlasy krehké a lámavé, pri hypertyreóze zase rýchlejšie vypadávajú, lebo sa metabolizmus zrýchľuje... Viac v článku Príčiny vypadávania vlasov u žien.

Ak v rodine niekto mal problémy s vypadávaním vlasov, mohlo sa u vás spustiť dedičné vypadávanie vlasov. Je však neodškriepiteľnou pravdou, že s pribúdajúcim vekom jednoducho vlasy začínajú vypadávať aj u žien.

Vhodným komplexom vitamínov a minerálov sú aj vitamíny Folivital Pro (aj z hľadiska hormonálnych výkyvov), užitočný je aj vlasový aktivátor pre ženy Spectral CSF či šampón Foligain proti rednutiu vlasov pre ženy

Nezabúdajte, že ak bude ktorýkoľvek liek či prípravok u Vás pôsobiť, samotnú nápravu uvidíte až po 3 či 6 mesiacoch, takže treba počkať a neprerušovať užívanie výživových doplnkov či používanie šampónov a aktivátorov.


19/12/2018 - 12:05
Odpoveď od: kalina
Som odborník

Doporučené produkty