dermatofytoza -je liečitelná

Mam po tele svrbiace vyrážky.Bola som u kožnej lekarky, ktorá mi predpísala antibiotika Deoxymykoin a mast Diprosalic.Po tejto liečbe sa mi nepolepšilo, ešte mám pocit , že to koluje po tele.Som zúfala, s takým niečim som sa ešte nestretla.Odber krvi som mala neg.Teraz ked čitam o dermatofytoze mám pocit, že to mám ja, pretože mi nie moc ale rednu vlasy.,Mám už dlšiu dobu a zaroveň si liečim mykozu na palcoch na nohe.Je to u mňa dlhodobá záležitosť, mykozu som chytila na kúpalisku pred 2rokmi. Určite má to súvis. s tymi vyrážkami. Prosím o poradenstvo, som už zúfalá. Ďakujem Viera
06/06/2017
Pýta sa: Viera
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (1)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, Viera

mykózy a celkovo kožné ochorenia sú častokrát ochorenia na dlhé trate a liečba je veľmi zdĺhavá, infekcie sa neustále vracajú. Podľa výsledkov sterov alebo krvného obrazu môže byť ochorenie preliečené, ale v tele jednoducho zostane...A po čase nanovo prepukne.

Vyžiadajte si zopakovanie testov, prípadne žiadajte o hlbšie riešenie problému.

Rednutie vlasov môže byť spôsobené viacerými príčinami. Pri dermatofytóze môže pokožka mokvať, býva svrbivá, vlasy sú odlomené, nevypadnú komplet z vlasovej pokožky. Skúste si to odsledovať. Ak Vám nepomôže všeobecný dermatológ, vypadávaním vlasov sa zaoberá špecialista trichológ.


19/12/2018 - 11:43
Odpoveď od: kalina
Som odborník

Doporučené produkty

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena