Ako vyhladit vrasky :)

Ahojte mam 33 rokov, velmi dobru plet a vyzeram mlado no troska ma trapia vrasky pod ocami a niekedy aj slabsie kruhy pod ocami.uprednostnila by som prirodnu alternativu dakujem
23/11/2015
Pýta sa: Mon
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (1)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, Mon,

na kruhy a opuchy a s tým súvisiace začínajúce vrásky pod očami existuje viacero domácich receptov - tradičné uhorkové kolieska, studené obklady či zemiakové masky. Skúste sa inšpirovať v článku 29 domácich receptov na tmavé kruhy pod očami. Namiešať si môžete aj krém z troch prísad - je vhodný aj pre jemnú pokožku okolo očí. Pomôcť môže aj tvárová gymnastika.

Vyskúšať môžete aj priamo roll on sérum na kruhy pod očami či pleťové sérum s vitamínom C, HA sérum alebo kolagénové sérum. Sú vyrábané z kvalitných ingrediencií. Pri sérach stačí minimálne množstvo produktu zamerané na presný konkrétny problém a miesto.

Pri prírodných produktoch musíte rátať s neskorším nástupom pôsobenia, alergické reakcie je potrebné vylúčiť pri prírodných aj komerčných produktoch. Samozrejme je možné kombinovať domáce recepty a kupované prípravky.


01/04/2019 - 10:17
Odpoveď od: kalina
Som odborník