Domov / / / Ako zväčšiť prsia pomocou výži...

Ako zväčšiť prsia pomocou výživného krému

Posledná úprava 01.12.2017

Robíte maximum preto, aby ste naplno využili výhody svojho produktu na vylepšenie pŕs? Aby váš krém alebo mlieko na prsia naozaj dobre pôsobili, postupujte podľa nasledujúcich rád:

Najprv odstráňte starú kožu

Exfoliácia je nutnosťou. Výhody exfoliácie sú dvojaké: pomáha odstrániť odumretú kožu na prsiach tak, že váš produkt bude absorbovať lepšie a taktiež to podporuje lepšiu cirkuláciu v tejto oblasti.

Nehovoriac o tom, exfoliácia pred masážou zaručuje, že čokoľvek iné, čo máte na koži je úplne odstránené pred nanesením produktu. Môžete si vymixovať svoj vlastný peeling pomocou cukru a kokosového oleja, alebo si môžete precvičiť techniky suchého kefovania.

Nezabudnite dať vašim „dievčatám“ masáž

Masírujte buď pred, počas alebo po aplikovaní produktu. Masírovanie nielen napomáha vstrebávaniu, ale je neoddeliteľnou súčasťou rastu prsníkov, rovnako spevňuje a tvaruje. Uvidíte, stimuluje rast tým, že podporuje tok krvi do pŕs, čo umožňuje prirodzeným hormónom a estrogénom zo stravy efektívnejšie dosiahnuť tkanivá prsníka. Predpokladá sa, že receptory v prsnom tkanive budú po masáži lepšie reagovať na estrogén.

Ďalšou výhodou je, že práve pravidelné stláčanie vašich pŕs by malo pomôcť predísť rakovine prsníka ... nájdite si nejaké skvelé masážne techniky na zväčšenie poprsia!

Zahrejte ich!

Robte masáž s vykurovacím vankúšikom. Teplo pomáha otvoriť póry, takže vaša pokožka bude lepšie absorbovať výrobok. Taktiež podporuje prietok krvi do vyhrievaných oblastí, ktorý tiež podporuje rast pŕs.

Dôležitou súčasťou prirodzeného zväčšenia poprsia je experimentovanie. Vzhľadom k tomu, že každý jedinec je natoľko odlišný, takže čo môže fungovať u vás nemusí u ostatných.

Vyskúšajte si rôzne krémy a pleťové mlieka na zväčšenie poprsia, rovnako ako početné masážne techniky, až kým nedocielite ten príjemný objav, keď budú vaše prsia rásť.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Ako zväčšiť prsia pomocou výživného krému Priemerné hodnotenie: 5 1 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy