Domov / / 8 dôvodov prečo sa vám nedarí...

8 dôvodov prečo sa vám nedarí dosihanuť erekciu

Posledná úprava 15.01.2018

Ako dosiahnuť dlhšiu erekciu? Vieme o 8 dôvodoch prečo sa vám to nedarí...

Chcete dlhšiu a tvrdšiu erekciu?

Erekcia je zábavná vec. Keď zostane vaša erekcia tvrdá máte zo seba skvelý pocit. Ale keď to ochabne, bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíte, môže to byť dôvod nejakej vážnej psychickej obavy.

Ako udržať dlhšiu erekciu?

Väčšinu celého času je erekcia vo vašej hlave. A ak máte problém alebo blok v hlave, máme pre vás typy, ktoré vám zaručene pomôžu. Po prvé keď máte erekciu, cítite sa nadržaný? Ak ste schopný dosiahnuť erekciu keď ste sám, je pre vás jednoduchšie naučiť sa uvoľniť v spoločnosti ženy.

Prečo muži trpia bezvládnou erekciou?

Existuje mnoho dôvodov prečo môžete mať problém dosiahnuť erekciu pri svojom partnerovi. Vaša žena môže predpokladať, že je to preto, že je málo atraktívna, ale skoro vždy je to iný dôvod.

Tu je niekoľko dôvodov prečo môže byť pre vás ťažšie dosiahnuť erekciu:

  1. Nudná rutina – Po niekoľkých rokoch je ťažšie dostať sa z monotónnych sexuálnych hier, aj keď máte atraktívneho partnera.
  2. Kondómy môžu za znecitlivenie - Kondómy môžu mať pevné zovretie okolo vášho penisu, čo môže v konečnom dôsledku ovplyvniť váš celkový výkon. Pokiaľ je to nutné používajte tenšie kondómy, ale ak si dôverujete a ste s partnerom zaviazaný len sami sebe, môžete ich vynechať.
  3. Nadmerné vzrušenie – Aj kvôli nadmernému vzrušeniu môže dôjsť k strate erekcie. Niekedy môžete byť naozaj vzrušený a práve to môže zabiť vašu tvrdosť. Je to divné, ale práve kvôli nadmernému vzrušeniu a adrenalínu sa môžete cítiť slabí a nervózni.
  4. Tabletky môžu spôsobiť ochabnutie – Niektoré lieky proti bolesti a aj iné tabletky môžu spôsobiť necitlivosť tam dole. Ak máte problém s výkonom keď ste chorí, neobviňujte sa!
  5. Strach zo zlyhania – To je vlastne najčastejší dôvod, prečo tak veľa mužov nedosiahne erekciu. Psychologické poškodenia môžu spôsobiť viac škody ako tie fyzické.
  6. Tlak – To platí najmä vtedy ak ste v strese, keď chcete aby bolo vaše dievča spokojné alebo keď sa vaša žena snaží otehotnieť.
  7. Máte nudný život – Ak nie ste nadšený so svojho života alebo ste v depresii, bol by to zázrak ak by ste dosiahli skvelú erekciu.
  8. Nemáte dobrý životný štýl – Spíte dobre, jete zdravo? Zdravý životný štýl môže do značnej miery ovplyvniť vaše sexuálne túžby a váš výkon.
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


8 dôvodov prečo sa vám nedarí dosihanuť erekciu Priemerné hodnotenie: 3 1 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac