Domov / / 11 tajomstiev silnejšej erekci...

11 tajomstiev silnejšej erekcie

Posledná úprava 19.01.2018

Ak muži dosiahnu vek 30, 40 rokov ich sexuálne vystúpenie sa začne meniť. Rovnako sa mení dĺžka a kvalita ich erekcie. Nemusí to byť vždy tak. Existuje 11 krokov ako zväčšiť a predĺžiť erekciu, aby ste mali uspokojujúci sexuálny život.

Starajte sa o svoje srdce

Kvalita vašej erekcie súvisí so zdravím vašich ciev. Udržať si zdravý kardiovaskulárny systém je rovnako dôležité pre váš sexuálny život, ako aj pre prevenciu srdcového infarktu alebo mozgovej mŕtvice.

Pozoruj svoj pás

Strata nadváhy nie je len o hľadaní atraktivity – aj keď je to pekný vedľajší efekt. Koľko telesného tuku máte – to jediné je dôležité pre kardiovaskulárne problémy, vrátane toho aký to má vplyv na vašu erekciu. Ak je váš obvod pása menší ako 86 cm je prakticky isté, že máte malé množstvo telesného tuku v tele. To znamená, že možnosť straty erekcie je menšia.

Dostatok spánku

Ak spíte menej ako 7 hodín denne, riskujete narušenie odlivu a prílivu hormónov, ktoré ovplyvňujú vaše sexuálne túžby a erekciu. Posledné spánkové cykly ako sa prebudíte, keď vaše telo dostáva čo najviac spánku sú dôležité. Erekcie sú bežné v tejto fáze – čo znamená zdravý prietok krvy do penisu.

Neznečisťujete svoje telo

Ak fajčíte, užívate kokaín alebo iné nelegálne drogy, problémy s erekciou sú pochopiteľne isté. Cigarety, kokaín majú za následok poškodenie ciev, vrátane tých v rámci tvojho penisu. Aj keď vedci ešte nevedia presný mechanizmus, občasná konzumácia alkoholu (viac ako 1 nápoj denne) negatívne ovplyvňuje erekciu.

Stavaj si svalovú hmotu

Airobic je skvelý pre kardiovaskulárne zdravie a aj pre kvalitnú erekciu, ale aj spieranie je tiež dôležité. Napriek tomu, ak ľudia preháňajú silové tréningy erekcia sa môže vytrácať. Pridanie svalov tým, že sa robia 2 cvičenia celého tela týždenne zvyšuje funkčnosť nášho metabolizmu. Pomáha udržať nízky tuk vo vašom tele a dopomáha vysokej energií. A čo viac kombinácia aerobiku a spierania zvýši úroveň testosterónu, ktorý zvyšuje sexuálne túžby a výkonnosť. V každom cvičení by ste mali zapojiť cviky, ktoré podporia svaly vášho trupu a nôh. V prípade, že sa vám cviky zdajú stále jednoduché vaše svaly nefungujú dosť – čo znamená pridajte pár kíl na činku.

Sex na prázdny žalúdok

Keď budete jesť veľké jedlo, krv, ktorú potrebuje k dosiahnutiu erekcie sa presunie do žalúdka. Tak je lepšie sa vyhnúť veľkým porciám jedla niekoľko hodín predtým ako očakávate sex.

Rob to častejšie

Pre mnoho ľudí znamená viac sexu silnejšiu erekciu. Je to preto, že sex zvyšuje hladinu testosterónu. Aj v prípade, že nemáte sex, len časté erekcie, môže to dopomôcť udržaniu sa vo forme. Každá erekcia prináša krv do penisu (živiny) a odplavuje odpadové látky.

Vyvarujte sa tučným jedlám

Tučné jedlá zvyšujú hladinu triglyceridov v krvi. Ich vysoká hladina omračuje cievy, narúša erekciu. Jeden dobrý spôsob ako sa vyhnúť ich vysokej hladine v krvi (a zabrániť zvýšeniu telesnej hmotnosti) je jesť stredomorskú stravu: veľa rýb, ovocie a zeleninu bohaté na vlákniny.

Zvažujte doplnky

Niekoľko doplnkov môže pomôcť erekcii. Tie sú všeobecne bezpečné, ale je lepšie poradiť sa so svojím lekárom, skôr ako začnete nejaký doplnok brať. Vitamíny C, D, rybí olej, koenzým Q10 borovicovej kôry, boli všetky spojené so silnejšou erekciou. Je ťažké získať dostatok vitamínu D z potravy alebo slnečného žiarenia. Odporúča sa aj maca, ženšen alebo tongkat ali.

Vyhnite sa emocionálnemu stresu

Stres stimuluje váš malý záujem o sex. Stimuluje aj váš nervový systém, čím sú vaše cievy menej citlivejšie. Je nemožne eliminovať stres, samozrejme, ale môžete vyskúšať nakopnúť váš pohybový režim, meditáciu alebo iné techniky, ktoré kontrolujú stres.

Poraďte sa s lekárom

Ak ste si všimli, že vaša erekcia nie je ako bývala poraďte sa so svojim lekárom. V mnohým prípadoch je to dôsledok cukrovky, vysokého krvného tlaku, obezity, srdcovocievneho ochorenia. Ak spracovanie vašej poruchy neodstráni váš problém s erekciou. Môžete sa opýtať svojho lekára na užívanie dostupných liekov, ktoré pomôžu vašej erekcií. Na trhu ich je hneď niekoľko.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Zatiaľ bez hodnotenia

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac