Domov / / 10 krokov k silnejšej a dlhšej...

10 krokov k silnejšej a dlhšej erekcii

Posledná úprava 12.01.2018

To je večná otázka: Ako zväčšiť vašu erekciu, vašu pevnost a výdrž?

Sú to nekonečné liečby, maste a zariadenia, ktoré ho upokoja a napumpujú váš objem. Skutočnosťou je, že sme požehnaní (alebo prekliati) s čímkoľvek nám Boh dá. Ale ak budete nasledovať reálne typy môžete dostať svoju erekciu na maximum a to na všetkých frontoch. Tieto typy by vás mohli doviesť k zručnosti, pokroku, ktorý vás dovedie k sexu, ak budete dobre informovaný a pripravený, môžete tak stvoriť hotového chlapa.

Dobre sa najedzte

Jeden z kľúčov pre zdravú erekciu je zdravé stravovanie. Nechcete byť zaťažený nezdravým jedlom alebo ťažkým zažívaním jedál, ktoré vás pri vašom sexuálnom živote obmedzí.

Pozícia je dôležitá

Nastavenie samého seba na správnu pozíciu môže vylepšiť a maximalizovať čísla vašej erekcie.

Upokojte sa

Stres je veľký, keď chcete dosiahnuť vrchol. Štúdie ukazujú, že vysoký nepokoj a stres súvisiaci s prácou môžu byť obrovským tlmičom pre vašu erekciu. Pretože stres môže spôsobiť vyší krvný tlak a cholesterol, ktorý vedie k srdcovým ochoreniam. Život plný strachu môže zastaviť erekciu v zabehnutých šľapajach.

Obmedzte svoju citlivosť a vydržte

Klasický spôsob obmedzovania príliš veľkej citlivosti je používať kondóm, ktorý by ste mohli použiť v mnohých prípadoch. Ak nepotrebujete používať kondóm so svojou partnerkou, môžete sa pokúsiť zaostrovať na iné veci. Pravidelne sa zahĺbte do svojho vnútra, ak máte pocit, že ste stratili kontrolu. Trik je v presune svojich myšlienok preč na dosť dlhú dobu a vyhnúť sa tak príliš skorej ejakulácií – ale nestratiť svoju erekciu.

Počítačový zlozvyk

Tento zabijak erekcie môže prekvapiť. Časti zariadení v laptope by mohli byť znečistené. Položenie vášho laptopu na kolenách a horúčava z vášho počítača by mohli spôsobiť zahriatie nie len vašich spermií, ale aj celkovo ovplyvniť vašu erekciu. Tak položte laptop na stôl a pokračujte v čítaní.

Upracte si lieky

Lieky pre ochorenia ako depresia, sociálna fóbia a úzkosť sú viac a viac aktuálne pre tieto dni. Nanešťastie, tieto lieky sú vrahom pre vašu erekciu. Ak užívate tieto typy drog, poraďte sa s lekárom, aby ste si boli istý, že nie ste predávkovaný liekmi – alebo povedzte dovidenia, sexuálny život.

Umývajte si zuby

Umývajte si zuby. (Áno, vážne) Vedci našli priame spojenie medzi ochoreniami ďasien a erektylnou dysfunkciu. Ochorenia ďasien sú spojené aj so srdcovými problémami a nečistotami v prietoku krvi a zvlášť zubná dentálna hygiena zachráni tvoju budúcu erekciu.

Cvičenie, cvičenie, cvičenie

Robte brušné cviky. To bude pomáhať vaším brušným svalom a podporovať držanie vašej erekcie. Okrem toho, formovanie vášho brucha a dobrá fyzička spôsobí, že sa budete cítiť dobre a zvýši sa vám aj sebavedomie. Vaša spokojnosť s telom nabudzuje k sexu a zvyšuje vaše sexuálne túžby. Môžete tiež svoj penis vypracovať Kegelovými cvikmi. Tieto cviky vám pomôžu udržať erekciu.

Fajčenie a pitie s mierou

Fajčenie cigariet spôsobuje zlý kolobeh krvy. Krv potrebuje tiec, ak sa chce dostať až tam dole . Tu je jeden dôvod prečo fajčenie opustiť. Príliš veľa alkoholu umŕtvuje váš “poklad“ a nafukuje vašu prostatu. Takže, nepreháňajte to s alkoholom ak nechcete prestať s milovaním.

Nemasturbujte často

Ak si chcete zachovať svoju energiu pre slečnu Pravú, nie pána Päť prstov, zdržte sa a neskôr si to užite. Menšia sebakontrola nezaškodí.

Čítajte ďalej Diagnostika porúch erekcie
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Zatiaľ bez hodnotenia

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac