Domov / / / Umelé mihalnice – užitočné tip...

Umelé mihalnice – užitočné tipy a rady

Posledná úprava 09.02.2018

Ak ste ešte nevyskúšali predlžovanie mihalníc pomocou umelých mihalníc, mali by ste ho skúsiť aspoň raz za život.

Informujte sa. “Vyberte si seriózny salón alebo zariadenie vykonávajúce iba predlžovanie mihalníc. Osoba, ktorá ho vykonáva by mala byť licencovaná estetička alebo kozmetička a konzultácie by mali byť zadarmo. Opýtajte sa, aký typ lepidla je pri procedúre použitý (malo by byť bez formaldehydu) a či majú rôzne druhy umelých mihalníc. Vždy sa uistite, že riasy sa neaplikujú v trsoch ale po jednej.

Dajte si pozor aby ste si 24-48 hodín po aplikácii riasy nenamočili. Vyhnite sa cvičeniu, saune a horúcej joge. Lepidlo sa znovu aktivuje a môže spôsobiť, že riasy sa zlepia dokopy a budú vyzerať ako zle nanesená maskara.

Odolajte nutkaniu za riasy ťahať. Ak budete za svoje umelé riasy ťahať, točiť ich, príliš sa ich dotýkať alebo si ich prečesávať, môžete poškodiť svoje prírodné mihalnice. Umelé mihalnice si dajte profesionálne odstrániť ak ich už nechcete nosiť.

Nedovoľte aby sa riasy dostali do kontaktu s hydratujúcimi kozmetickými produktmi. Šampóny, kondicionéry, ťažké krémy alebo čokoľvek na báze oleja rozkladá lepidlo. Aby ste predišli zamočeniu rias, pri umývaní vlasov zakloňte hlavu alebo sa kúpte.

Po tom, čo ste sa osprchovali si mihalnice upravte. Riasy si opatrne prečešte alebo vysušte fénom nastaveným na studený vzduch. Fén držte na dĺžku paže od svojej tváre.

Nezanedbávajte svoje vlastné riasy. Udržujte zdravie svojich prirodzených rias pomocou kondicionéru na mihalnice alebo séra pre rast mihalníc. Tieto prípravky pomáhajú mihalniciam zostať vo folikuloch dlhšie, čím svojim umelým mihalniciam poskytujete silnejšiu podporu.

Bavte sa. Predveďte svoje riasy! Flirtujte! Tá najlepšia vec na umelých mihalniciach je to, že sú univerzálne a kozmetička ich môže zakaždým upraviť inak. Ak sa napríklad chystáte na špeciálnu oslavu, požiadajte ju aby vám ich špeciálne skrášlila.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Zatiaľ bez hodnotenia

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy