mam problem s kolenami odporucite mi nieco ? dakujem

Dobry den mam bolesti v kolenach jedno po operacii dalsie pred operaciou.chcem sa spytat ci mi pomoze prikladanie medi na bolesfive miesta? Kolegyna mi hovorila ze jej manzelovi to pomaha a dalej ci sa da med nejako dostat do tela v tabletkach ? Dakujem zelam vsetko dobre!
14/01/2018
Pýta sa: Marika
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (2)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Marike odpovedá Marika. :-)
Ja som na kolená dávala číru želatinu. Každý večer som si priložila na koleno urobenú podľa návodu na 1 hodinu. Po týždni ma nebolelo a nevŕzgalo. No a raz za mesiac varíme huspeninu.
Neviem, či by som si dávala meď. Asi by som sa bála, že sa predávkujem.
Inak, každému pomáha niečo iné, moja sestra ma so želatinou poslala do hája, jej to nepomohlo. Mala iný problém.
MK


09/04/2018 - 14:34
Odpoveď od: MeryKá

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, Marika

ide o metaloterapiu. Meď je známa ako vodič tepla a v čínskej medicíne sa používala na uľavenie od bolesti. Aplikácia medených diskov či bandáží funguje proti bolesti, opuchom, má tiež protizápalový účinok. Mnohí ľudia si ju pochvaľujú, za vyskúšanie to určite stojí.

Otázne ale tiež je, čo je u vás základným problémom. Či ide o opotrebovanie kolena (operačná výmena kolenného kĺbu), zápaly, úraz. Uľavenie od bolesti vnímať môžete aj nemusíte.


22/10/2018 - 13:58
Odpoveď od: kalina
Som odborník

Doporučené produkty

  • Kolagénové tabletky CollageniQ

    Tablety so 100% kolagénom dopĺňajú potrebné zásoby kolagénu do organizmu, čím podporujú zdravie a pružnosť pokožky, funkciu kĺbov a spojivového tkaniva. Pre mužov aj ženy, ktorí chcú spomaliť prejavy starnutia. Udržiava pokožku elastickú.

  • Tabletky s kyselinou hyalúronovou HyaluroniQ

    Kyselina hyaluronová v tabletkách napomáha udržiavať zdravú, hydratovanú a mlado vyzerajúcu pokožku. Pokožka s dostatočnou zásobou kyseliny hyaluronovej je elastická a menej náchylná na tvorbu vrások.