ktora injekcia do kolena je najucinnejsia ?

Prvy raz som dostala inj. Sinovial potom Suplasin treti raz Monovisc. PO tretej som dostala bolesti uz po 2 mesiacoch. Po INJ. Viskosupl. az skoro po 2 rokoch som dostala bolesti.Preto si myslim ze Monovisk je slabsi. Prosim o vysvetlenie.
17/03/2017
Pýta sa: Zuzana
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (1)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, Zuzana,

každý výrobca si "namiešava" svoju zmes, ktorej súčasťou je aj HA. Rôzne injekcie majú rôzne koncentrácie, obsahy, vhodnosť použitia aj možnosť opakovania ich podania.

Tak ako niekomu lepšie zaberá proti teplote acylpirin a inému paralen, tak aj v tomto prípade ide o to, čo všetko je okrem HA v injekcii obsiahnuté. Injekcie ste dostávali postupne, nepíšete z akého dôvodu išlo vždy o novú značku.

Ak ste však presvedčená, že Vám niektorá sadla úplne ideálne, opýtajte sa na možnosť jej opätovnej aplikácie priamo ošetrujúceho lekára. Netreba pritom zabúdať ani na závažnosť poškodenia a zaťažovania kolena, ktorá sa v priebehu rokov mení.


03/06/2019 - 17:25
Odpoveď od: kalina
Som odborník

Doporučené produkty

  • Tabletky s kyselinou hyalúronovou HyaluroniQ

    Kyselina hyaluronová v tabletkách napomáha udržiavať zdravú, hydratovanú a mlado vyzerajúcu pokožku. Pokožka s dostatočnou zásobou kyseliny hyaluronovej je elastická a menej náchylná na tvorbu vrások.