ako riešiť problemy s erekciou?

Dobrý deň,mám 24rokov a začal som mať problémy s dosiahnutím erekcie alebo jej udržaním.. před asi pol rokom som užíval Deca Durabolin 200ml (aplikacia každé 4dni po dobu 2apol mesiaca).. s erekciou som nemal počas ani po kure žiadne problemy,tie začali až 6 mesiacov po. Može to byť spôsobene tým? Bol som na vyšetření u urológa ktorý mi následně predpisal liecbu CIALIS 5mg každy druhý deň po dobu 2 mesiace.. po niakej 7 tabletke som znovu normálně fungoval no po vysadeni lieku sa preblem vrátil :( môže to byť znižená hladina vlastného testosterónu ? Velmi mi pomôže Váš názor,odpoveď..Ďakujem
14/04/2016
Pýta sa: Juraj
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (1)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

A skúšal si iba lieky na predpis? Ja by som ti doporučil výživové doplnky na prírodnej báze, ktoré sú voľne dostupné v lekárni alebo na internete. Niektoré môžeš brať dlhodobo a nemajú žiadne vedľajšie účinky takže si nemusíš robiť starosti s ich vysadzovaním.


27/01/2017 - 20:55
Odpoveď od: TomasBano
Som odborník

Doporučené produkty

  • Tabletky na erekciu Viafil XR

    Tabletky na podporu erekcie Viafil je najsilnejšia alternatíva Viagry na trhu. Obsahujú novú vylepšenú patentovanú zmes a sú špeciálne vytvorené na zlepšenie kvality a predĺženie erekcie u mužov.