nedostatocna erekcia a predcasne vyvrcholenie

Dobry den prajem. Zo dna den sa my stal problem s erekciou nestoji mi uz ako volakedy este pred rokom nebol problem sulozit tri krat za noc teraz maximalne raz a hned sa urobim zena aj ja sme stoho nestastny poprosil by som vas o radu mam len 39 r a doteraz som nemal ziadny problem s erekciou ako sa da zlepsit sexualny zivot a navratit erekciu a vydrz dakujem maros
26/02/2015
Pýta sa: Maroša
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (2)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň. Vek 39 rokov je málo, ale zároveň to je už vek, kedy výraznejšie stúpa počet mužov s poruchami erekcie.Pokiaľ to definujete "len" ako slabú erekciu a netrvá to viac ako pol roka, tak by ste mohli skúsiť nejaké doplnky stravy s obsahom napr.Tribulus terrestris + PODPORIŤ ZMENOU ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU (viac sa hýbať, zdravšia strava). Ak problém evidujete už dlhšie ako pol roka, tak určite choďte k lekárovi na vyšetrenie....Čo sa týka predčasného vyvrcholenia, existuje viacero techník/cvikov napr. technika stisku penisu, technika stop-štart, posilňovanie svalov panvového dna, znecitlivujúce krémy a kondómy, alebo skúšať iné sexuálne polohy..taktiež už je na trhu prvý liek na predčasnú ejakuláciu "Priligy", ale je len na lekársky predpis.


09/04/2015 - 11:34
Odpoveď od: Impotent
Som odborník

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Mne sa stalo niečo podobné. Bol som v úplnom poriadku a zrazu za pol roka sa mi všetko zmenilo. Hľadal som samozrejme najzákladnejšie riešenia. Zmenil som stravovacie návyky, snažil som sa viac spať, vyhýbal som sa stresu. Dokonca som prestal fajčiť ale nič mi nepomohlo. Tak som bol u doktora a predpísal mi viagru. Začalo sa mi všetko zlepšovať a bol som znovu vo forme. Časom ma však začala bolievať hlava a to až do nepríčetna. Tak som ju musel jednoducho vysadiť. Začal som bádať na internete a našiel som článok o erekcii http://www.eotazky.sk/11-tajomstiev-silnejsej-erekcie . Zaujalo ma, že existujú aj prírodné afrodiziaká, ktoré nemajú vedľajšie účinky a podporujú erekciu. Chvílu som váhal, ale dnes už môžem napísať, že to bola dobrá voľba. Nemusím sa už trápiť s problémom, že sa mi nepostaví.


24/11/2016 - 23:55
Odpoveď od: Hicko (42)

Doporučené produkty

  • Tabletky na erekciu Viafil XR

    Tabletky na podporu erekcie Viafil je najsilnejšia alternatíva Viagry na trhu. Obsahujú novú vylepšenú patentovanú zmes a sú špeciálne vytvorené na zlepšenie kvality a predĺženie erekcie u mužov.