Problem s udrzanim erekcie

Navstivil som lekara, predpisal mi modrasil. Po uziti lieku je vsetko ok, ale nie stale. VYjadril by som to asi tak, ze 6 pokusov z desiatich je uspesnych, alebo je take obdobie, ze niekolko dni po sebe je vsetko, erekcia a samotny sex s partnerkou, v pohode a potom parkrat, 3-4 krat sa nepodari. Pri masturbacii ziaden problem nikdy, mam aj ranne erekcie. Dakujem za radu.
06/11/2014
Pýta sa: Igor
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (3)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň.Viem, že to Vám povedia všade, ale tento problém by ste mali prebrať so svojím lekárom.Keď ste už nabrali odvahu za ním ísť, čo 9 z 10 mužov nespraví, tak už máte podľa môjho názoru najhoršie za sebou.

K Vašej otázke: Prítomnosť rannej erekcie sa zisťuje len v prípade, keď máte problém pri pohlavnom styku, čo ako spomínate nastáva asi v 40% prípadov. Keď pri masturbácii nemáte žiadny problém + máte rannú erekciu, malo by ísť o psychogénny pôvod, alebo skôr zmiešaná etiológia (cca 20% prípadov), keďže Vám lekár predpísal Modrasil...Modrasil je liek na poruchy erekcie zo skupiny inhibítorov fosfodiesterázy typu 5, ciže rovnako ako aj všetkým dobre známa Viagra..ale ako som čítal, ani tá nemusí všetkým účinkovať.

Takže sme opäť na začiatku. JEDNOZNAČNE ÍSŤ K LEKÁROVI a napr. skúsiť predpísať iný liek s inou účinnou látkou, miesto Sildenafilu napr. Tadalafil (Cialis) .A pokiaľ nie je u Vás erektilná dysfunkcia spôsobená nejakým vážnym zranením, tak nájsť skryté ochorenie, ktoré pôsobí aj na Vašu erekciu, často to sú cukrovka, kardiovaskulárne a neurologické ochorenia. Prípadne, ak sa na niektoré z nich už liečite, tak skúsiť nahradiť liečbu týchto ochorení inými liekmi - aj tie môžu mať vplyv na erekciu + OTVORENÁ KOMUNIKÁCIA S VAŠOU PARTNERKOU, nedusiť to v sebe ..takto sa to ale nedá povedať v čom je problém, na to Vám najlepšie odpovie váš lekár, ktorý vám predpísal aj spomínaný liek


08/04/2015 - 18:44
Odpoveď od: Impotent
Som odborník

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň!

Modrasil je liek ktorý nerieši príčiny vášho problému s erekciou ale len jeho prejavy. To znamená že zlepší erekciu bezprostredne po jeho užití. Po odpolavení účinnej látky z krvi sa váš stav vráti opäť do normálu. Bolo by ideálne ak by ste zistili akú príčinu má váš problém.

Ide o fyziologické príčiny alebo o príčiny psychologického charakteru?


06/01/2015 - 9:59
Odpoveď od: internista
Som odborník

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Vyskúšajte výživové doplnky na zlepšenie erekcie. Sú bez predpisu voľne dostupné v lekárni aelbo na internete. Ale odporúčam oficiálne predajne! Aby ste sa vyhli falzifikátom. Väčšina z nich je čisto prírodná a vhodná na dlhodobé užívanie. Vyskúšajte a uvidíte, že vám pomôžu.


01/02/2017 - 23:03
Odpoveď od: TomasBano
Som odborník

Doporučené produkty

  • Tabletky na erekciu Viafil XR

    Tabletky na podporu erekcie Viafil je najsilnejšia alternatíva Viagry na trhu. Obsahujú novú vylepšenú patentovanú zmes a sú špeciálne vytvorené na zlepšenie kvality a predĺženie erekcie u mužov.