Čo prezradí mejkap o vašej osobnosti?

Posledná úprava 05.04.2022

Neviete si predstaviť, že by ste vyšli z domu bez mejkapu? Ste blázon do kontúrovania, fanatický zástanca ružových pier, odborník na „grafiku očných liniek“ či vyznávač hustého obočia a nekonečne dlhých mihalníc? Nech je už vaša voľba akákoľvek, váš vzhľad, v ktorom sa vydávate do ulíc, o vás povie viac než si myslíte!

Pozrime sa bližšie na vaše návyky, pokiaľ ide o mejkap a odhaľme, čo hovorí vaša tvár o vašej osobnosti.

Výrazné očné linky a ružové pery

Organizovaná, sebestačná, typ A. Zaujímate sa o detaily, dokážete si zapamätať každého dátum narodenín, znamenie zverokruhu aj povolanie. Ste rázna, presne v súlade s perfektne vytvarovanými očnými linkami. Zvyšok vášho mejkapu rovnako ladí s vašou osobnosťou. Je nablýskaný, každý aj ten najmenší ťah je pôsobivý. Jemne vytvarované rysy, dokonale ružové pery, rozžiarená tvár. To sú niektoré z vašich obľúbených vecí.

Červeň na líca, namaľované pery, vytvarované obočie

Silná, bezpečná a ženská, nepatríte k tým, čo stoja hanblivo bokom a boja sa vyjadriť s odvahou – platí to vo vašom živote aj pri vašom vzhľade. Rovnako ako vy, aj váš mejkap vyjadruje sebavedomie a kreativitu. Ste naklonená čomukoľvek, čo urobí z vašej tváre stredobod pozornosti. Takže ružové líca, výrazné obočie a žiarivé pery sú u vás na dennom poriadku. Život je príliš krátky, tak prečo si nedopriať trochu farby?

Pery vampa a čierne mihalnice

Ťažko povedať, čo je viac drzé a bezostyšné. Váš mejkap alebo vaše vystupovanie. Vy nikdy nebudete ostýchavá netýkavka a nespoločenská osoba, veci beriete tak ako prídu. Niektorí by vás možno označili až za dramatickú. Nuž, ale trochu dramatična ešte nikomu neublížilo.

A hoci máte základný okruh priateľov, ktorí vás poznajú a majú vás radi práve pre vašu plamennú povahu, sú ľudia, ktorí si od vás pre istotu držia odstup. Nech je to už akokoľvek, ste jednoducho dievča, ktoré má rado čo má rado a vie, čo vie. To isté platí aj pre vašu túžbu po kráse. Tak ako pri väčšine vecí v živote, vyskúšate snáď čokoľvek. Dlhé pavúčie mihalnice? Vyskúšané. Červené pery ženy vampa? Hotové.

Prírodný holý mejkap

Na mape povahových čŕt, vy ste ten pokoj pred, počas aj po búrke. Hoci si niektorí môžu zmýliť váš jednoduchý prirodzený vzhľad s pasivitou a ústupčivosťou, sú na hony vzdialení od pravdy. Práve naopak, máte svoj názor a mnoho vecí, ktoré chcete povedať. Akurát nepotrebujete narobiť pri vyjadrovaní svojich názorov a myšlienok ohromný hluk. Ste „kľuďas“ a medzi priateľmi ste práve vy príslovečným hlasom rozumu.

Tento pokojný prístup platí aj pre vaše názory na krásu. Hoci dokážete oceniť odvážne módne mejkapové kreácie, poznáte sa natoľko dobre, aby ste vedeli, že tento štýl nie je (a nikdy nebude) pre vás to pravé orechové na denné nosenie. Máte rada prírodný, praktický, takzvaný holý mejkap, ktorý máte hotový za 5 minút. Ak by sme otvorili vašu kozmetickú taštičku, našli by sme tam BB krém, farbu na líčka a pery, lesk na pery a riasenku. Každá iná položka z mejkapu je pre vás zbytočnosť a vy predsa zbytočné veci nerobíte.

Výrazne vytieňovaná tvár a dramatické oči

Niektorí ľudia vás volajú kráľovná drámy, ale ste vlastne ktosi, kto neskrýva svoje pocity a emócie. Plačete pri každom filme, na komédii sa smejete najhlasnejšie a ako prvá vzplaniete, ak treba predložiť argumenty. Vaše perfektne zaostrené črty a výrazné oči vás vlastne vyjadrujú. Ľudia pri vás vždy vedia, na čom sú, vedia, ako sa v ktorej chvíli cítite. A preto vás milujú. Áno, možno sú vaše emócie trochu prehnané, ale radšej budete sama sebou, než by ste sa pretvarovala, no nie? S vami je jednoducho život zaujímavý!

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa



Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac