Ako sa zbaviť celulitídy - zabudnite na magické odvary!

Posledná úprava 24.11.2022

Hrboľaté stehná rozhodne nie sú atraktívne, a na rozdiel od zažitého presvedčenia, človek nemusí mať veľkú nadváhu aby mal problém s celulitídou. Dokonca aj ľudia, ktorí sú zdanlivo chudí môžu mať celulitídu na zadnej strane stehien. Problémy s celulitídou môžu mať dokonca aj mladí ľudia. Je to veľmi častý problém. Možností ako sa zbaviť celulitídy je viacero. Skúste zvážiť nasledujúce prírodné a jednoduché spôsoby. Nemáte čo stratiť- iba ak hrčky, hrbole, a škaredé vlnky a jamky na bruchu, stehnách a zadku.

Pite veľa vody

Celulitída sa skladá zo stvrdnutých hrudiek tuku a spojivového tkaniva tesne pod povrchom kože. Starnutie a rednutie pokožky môže vzhľad celulitídy ešte zhoršiť. Vyplavte z tela toxíny, ktoré spôsobujú tvrdnutie väzivového tkaniva a formovanie celulitídy. Každý deň pite odporúčané množstvo vody, ktorá prírodnou cestou pomôže udržať Vaše telo očistené od toxínov a odpadu.

Masáž telovým mliekom

Pravidelná masáž môže pomôcť vyhladiť zásoby hrboľatého tuku pod kožou. Použite svoj obľúbený telový olej alebo mlieko na každodennú hĺbkovú masáž pokožky. Celulitída sa neobjavila zo dňa na deň a ani zo dňa na deň nezmizne.

Podporné pančuchy

Okrem používania iných prírodných metód ako sa zbaviť hrboľatých zásob tuku pod kožou, používajte kvalitné podporné pančuchy, ktoré stlačia tukové zásoby a dodajú vašej koži hladký vzhľad. Nohy a zadok budú prirodzene vyzerať lepšie s pridanou podporou.

Vitamín C

Prebytočný vitamín C v tele sa vylučuje obličkami a berie so sebou toxíny, ktoré môžu viesť k celulitíde. Konzumujte odporúčanú dennú dávky ovocia a zeleniny, ktoré obsahujú vitamín C alebo denne užívajte vitamín C v tabletkách podľa pokynov na etikete výrobku. Vitamíny v potravinách sú prírodné, a pomáhajú predchádzať a zbaviť sa mnohých problémov. Sú to produkty prírody, ktoré nám pomáhajú cítiť sa a vyzerať najlepšie.

Cvičenie

Hoci človek nemusí mať výraznú nadváhu, aby sa u neho vyskytol problém s celulitídou, nadbytočný telesný tuk je jej hlavnou príčinou. Bez ohľadu na Vašu veľkosť alebo hmotnosť, dbajte na to, aby ste každý deň cvičili. To je ten najlepší prirodzený spôsob, ako znížiť množstvo tuku a zbaviť sa alebo aspoň zmierniť vzhľad celulitídy na stehnách, bruchu a zadku.

Čítajte ďalej Čo spôsobuje celulitídu?
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Krém proti celulitíde

Naše hodnotenie:

  • Zpevňuje a vyhladzuje pokožku
  • Zlepšuje cirkuláciu krvi v pokožke
  • Viditeľné výsledky po čase používania

Čítajte viac