slaba erekcia v 25 rokoch

Dobry den rad by som sa opytal ked mam 25 rokov a za posledne 3 roky my zacala ochabovat erekcia takym sposobom ze mavam kratsie tvrvajuce vyskity nahodnej erekcie, pevnost penisu v stoporenom stave a aj sa my dako zacal skracovat odkedy som prec zo strednej skoro o stvrtinu dlzky. Mam podozrenie na spatny zdravotny stav aj ked sa necitim nejako obzvlast spatne ked mam 61kg pri viske 156cm a krvnom tlaku cca 125 / 100 a 70 tep. Je to priamo nadvezne?
31/08/2016
Pýta sa: pavol
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (1)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Ahoj, samozrejme môže to byť spôsobené zlým zdravotným stavom. Prvé opatrenia, ktoré by som pri slabej erekcií odporučil, sú zmena stravy a životného štýlu. Skús zdravšie jesť, športovať, cvičiť. Toto všetko môže pomôcť na slabú erekciu. Ak to nepomôže vyskúšaj výživové doplnky na zlepšenie erekcie. Je to na prírodnej báze a bez vedľajších účinkov. Snaď som pomohol.


27/01/2017 - 20:41
Odpoveď od: TomasBano
Som odborník

Doporučené produkty

  • Tabletky na erekciu Viafil XR

    Tabletky na podporu erekcie Viafil je najsilnejšia alternatíva Viagry na trhu. Obsahujú novú vylepšenú patentovanú zmes a sú špeciálne vytvorené na zlepšenie kvality a predĺženie erekcie u mužov.