Ako schudnúť - najúčinnejšie nápoje na spálenie tuku a zníženie hmotnosti

Posledná úprava 10.01.2023

Chudnutie môže byť zdĺhavý a sklučujúci proces. Hlavne pre tých, ktorým chýba trpezlivosť a disciplína. Smutné na tom je, že ak chcete schudnúť, potrebujete tri cnosti – vytrvalosť, poslušnosť a obetavosť. Spríjemnením chudnutia môže byť chutný nápoj, ktorý vám pomôže spáliť tuk a znížiť hmotnosť!

Odplavte tuk z tela pomocou domácich receptov na spaľovanie tukov, ktoré vás dostanú na správnu cestu k štíhlemu telu.

Detoxikačná voda na odplavenie tuku

Tento domáci nápoj na odplavenie tuku kombinuje päť chutných prísad, z ktorých každá prispieva svojou jedinečnou, silnou, očistnou vlastnosťou. Voda je dôležitá pri filtrovaní odpadu a toxínov z tela. Mandarinka umožňuje telu spracovávať glukózu oveľa efektívnejšie, takže jej nedovolí zmeniť sa na tuk. Grapefruit naštartuje metabolizmus a uhorka stimuluje telo k tomu, aby sa cítilo zasýtené. Mäta zase prospieva tráviacemu procesu!

Tu je domáci recept na spaľovanie tukov:

Opláchnite grep, mandarinku, uhorku a lístky mäty. Uhorku, grep a mandarinku nakrájajte na plátky alebo rozdeľte na mesiačiky. Vložte všetky prísady do dvojlitrového džbánu. Nechajte dve hodiny lúhovať, vyťažíte z nich maximum. Pite v priebehu dňa.

Škoricovo medový nápoj

Škorica a med sú už dávno známe kvôli svojej schopnosti spaľovať tuk a pomôcť pri chudnutí. Škorica spúšťa proces chudnutia a spaľovania tukov. Med podporuje zdravie.

Tu je domáci recept na spaľovanie tukov:

Do pohára vody pridajte plnú lyžicu medu a pol lyžičky škorice. Med ani škoricu nedávajte do horúcej ani do teplej vody. Inak by ste riskovali stratu výživných látok. Môžete tiež pridať pár kvapiek limetky, podporíte proces spaľovania tukov.

Grepová šťava

Čerstvo vytlačená grapefruitová šťava je jednou z najlepších vecí pre vaše telo. Grep obsahuje veľké množstvá vitamínu C, ktorý telu pomáha pri prirodzenej detoxikácii a je nápomocný aj pri chudnutí. Tento nápoj pomáha pečeni vo vykonávaní činnosti, ktorú má vykonávať – detoxikovať a metabolizovať telo!

Tu je domáci recept na spaľovanie tukov:

Jednoducho odšťavte grep. Pridajte kokosovú vodu a trochu palmového sirupu (jaggery syrup). Podávajte chladené!


Vyskúšate známe tabletky na chudnutie Oxotrin?

Recenzia produktu:

obsahujú patentovanú termogenickú zložku, ktorá výrazne urýchľuje metabolizmus a je vhodná na zdravé chudnutie. Tieto tabletky na chudnutie mnohonásobne urýchlia úbytok váhy a tuku.

Brusnicová voda

Voda je diuretikum a výborná vec pre celé telo. Ak sa ale skombinuje s brusnicovou šťavou, je to fantastický nápoj vyplavujúci tuk aj vodu. Brusnicová šťava obsahuje vysoké hladiny organických kyselín, a ak sa konzumuje pravidelne, môže pomôcť telu vyriešiť problémy so zásobami tuku. Je to teda tiež výborná pomôcka, pokiaľ sa trápite ako schudnúť.

Tu je domáci recept na spaľovanie tukov:

Zmiešajte 1,5 dl vody a 2 dl 100% brusnicovej šťavy. Dobre premiešajte a pite postupne v priebehu dňa. Uistite sa, aby ste mali 100% brusnicovú šťavu bez pridaných látok.

Zelený čaj

Pokiaľ hovoríme o chudnutí, nemôžeme nespomenúť zelený čaj. Zelený čaj stimuluje metabolizmus na chudnutie a nepridáva žiadne kalórie. Preto je zelený čaj spoľahlivou voľbou pre ľudí strážiacich si hmotnosť. Zelený čaj je stimulantom chudnutia vďaka obsiahnutým antioxidantom. Tiež ale vďaka faktu, že si doň nepridávate ani cukor ani mlieko. Zelený čaj patrí medzi najznámejšie nápoje na odplavenie tuku. Tak ako brusnicová šťava, aj zelený čaj obsahuje extrémne vysoké množstvá antioxidantov. Je známy tým, že pomáha ľuďom na diéte rýchlejšie chudnúť, stačí ho piť 2 až 3x denne. Nielenže zelený čaj odplavuje tuk, pre telo je prínosný ďalšími mnohými spôsobmi.

Tu je domáci recept na spaľovanie tukov:

Uvarte jednu šálku vody a pridajte lístky zeleného čaju. Nechajte 15 minút lúhovať a potom ho sceďte. Aby bol ešte silnejší, pridajte citrónovú šťavu. Môžete pridať aj škoricu, získate tak ďalšie benefity.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Čítajte viac