Aký je najcharaktristickejší rozdiel medzi príznakmi a liečbou prostatitídy a benígnej hyperplázie prostaty?

Podľa čoho môže laik u seba rozpoznať rozhodujúce rozdiely? Je možné obe či niektorú z nich úspešne vyliečiť čínskymi urologickými náplasťami ProstaPlast?
07/02/2016
Pýta sa: Pubo
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (2)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, ani jednu z porúch nevyliečite pomocou prípravku ProstaPlast. Náplaste ProstaPlast sú na internete veľmi známy prostriedok s placebo efektom, okrem toho propagácia tejto veci prebieha prostredníctvom falošných podvodných stránok, ktoré okradli viacero ľudí v Poľsku, v Čechách a na Slovensku. Najviac obetí majú v Rusku. Zaujímavé je, že tieto pokusy nebadať v Nemecku. Určite by ste sa mali vyhnúť akémukoľvek použitiu tejto látky, najmä preto, že Ministerstvo zdravotníctva, Úrad pre kontrolu liečív, a ani žiadna inštitúcia v celej Európe nemá o prípravku žiadnu vedomosť.


06/09/2016 - 8:58
Odpoveď od: Jurík P.

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Prepáčte mi, zdá sa mi, že som sa dal sám nachytať. Zmienka tohto prípravku v tejto otázke môže byť zámerom dosiahnuť zmienku a diskusiu venovanú tejto látke. Keďže otázka bola podaná v čase, kedy prebiehala najvýraznejšia "nenápadná" kampaň za propagáciu prípravku a rozšírenie jej dôveryhodnosti. Môže byť, nemusí byť. ProstaPlast však predstavuje nebezpečenstvo.
Viacero vlastností reklamnej kampane tohto prípravku je zhrnutých na http://hoax.sk/internetove-podvody/podvodne-liecivo-prostata-zb-prostatic-prostaplast-russia-europa/, ale odporúčam si dobre pozrieť zoznam rôznych mien, pod ktorými vystupuje vymyslená identita údajného blogera, ktorý vyskúšal, napísal a radí.


06/09/2016 - 9:00
Odpoveď od: Jurík P.