Aký je najcharaktristickejší rozdiel medzi príznakmi a liečbou prostatitídy a benígnej hyperplázie prostaty?

Podľa čoho môže laik u seba rozpoznať rozhodujúce rozdiely? Je možné obe či niektorú z nich úspešne vyliečiť čínskymi urologickými náplasťami ProstaPlast?
07/02/2016
Pýta sa: Pubo
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (2)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Prepáčte mi, zdá sa mi, že som sa dal sám nachytať. Zmienka tohto prípravku v tejto otázke môže byť zámerom dosiahnuť zmienku a diskusiu venovanú tejto látke. Keďže otázka bola podaná v čase, kedy prebiehala najvýraznejšia "nenápadná" kampaň za propagáciu prípravku a rozšírenie jej dôveryhodnosti. Môže byť, nemusí byť. ProstaPlast však predstavuje nebezpečenstvo.
Viacero vlastností reklamnej kampane tohto prípravku je zhrnutých na http://hoax.sk/internetove-podvody/podvodne-liecivo-prostata-zb-prostatic-prostaplast-russia-europa/, ale odporúčam si dobre pozrieť zoznam rôznych mien, pod ktorými vystupuje vymyslená identita údajného blogera, ktorý vyskúšal, napísal a radí.


06/09/2016 - 9:00
Odpoveď od: Jurík P.

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, ani jednu z porúch nevyliečite pomocou prípravku ProstaPlast. Náplaste ProstaPlast sú na internete veľmi známy prostriedok s placebo efektom, okrem toho propagácia tejto veci prebieha prostredníctvom falošných podvodných stránok, ktoré okradli viacero ľudí v Poľsku, v Čechách a na Slovensku. Najviac obetí majú v Rusku. Zaujímavé je, že tieto pokusy nebadať v Nemecku. Určite by ste sa mali vyhnúť akémukoľvek použitiu tejto látky, najmä preto, že Ministerstvo zdravotníctva, Úrad pre kontrolu liečív, a ani žiadna inštitúcia v celej Európe nemá o prípravku žiadnu vedomosť.


06/09/2016 - 8:58
Odpoveď od: Jurík P.