Domov / / Poznáte eJoy® , tabletku na zl...

Poznáte eJoy® , tabletku na zlepšenie vášho sexuálneho života? Toto si o nej musíte prečítať skôr, ako si ju kúpite

Posledná úprava 24.01.2018

Chcete si spraviť s partnerkou romantický večer? Skvelý nápad, v dnešnom svete plnom zhonu je to vítaná zmena. Čo však v prípade, ak si nie ste istí svojim výkonom?

Problémy s erekciou. Strašiak, ktorý obchádza najmä 40-tnikov a chlapov v strednom veku, no z času na čas sa to môže stať každému mužovi. Ak sa tento problém objaví len sporadicky, nemusíte hneď utekať za lekárom, nakoľko sa pravdepodobne nejedná o úplnú erektilnú dysfunkciu, ale len o čiastočný problém s kvalitou erekcie.

To samozrejme neznamená, že by ste mali tieto príznaky ignorovať a spoliehať sa na to, že práve dnes sa vám to určite nestane, alebo, že to nejako zamaskujete, zakamuflujete a „prežijete“. Nie, takto to nefunguje a ak budete tento problém ignorovať, časom sa naozaj môžete dopracovať až k tomu najhoršiemu.

Aké je riešenie? Pomerne jednoduché: tabletky na podporu erekcie. Konkrétnejšie? eJoy®.

Tabletky a „tabletky“ na zlepšenie erekcie

Samozrejme, ak sa dnes spomenie pojem „tabletka na erekciu“, väčšina z mužov si predstaví slávnu modrú pilulku. Viagra však nie je len nejaká tabletka, ide v podstate o liečivo určené na erektilnú dysfunkciu. Je to tabletka na predpis, ktorú vám predpíše lekár po komplexnom vyšetrení a stanovení diagnózy.

Na opačnej strane stoja tabletky, ktoré u nás zažili svoj vrchol niekoľko rokov dozadu. Šlo o takpovediac zázračné tabletky, ktoré sľubovali skvelé výsledky na počkanie a nemožné do troch dní. Zásadne sa dali kúpiť len na inzerát a keď ste zistili, že prípravok nefunguje, mohli ste ho rovno tak zahodiť do koša.

Našťastie, dnes je táto doba už minulosťou a aktuálne je na trhu úplne nová generácia prípravkov a produktov určených pre mužov. Toto sú ich najdôležitejšie vlastnosti:

  1. Ide o tabletky dostupné aj bez lekárskeho predpisu
  2. Zároveň sú to však produkty registrované na Úrade verejného zdravotníctva SR
  3. Ich zloženie je čisto prírodné, čo však neznamená nič zlé, nakoľko v obsahu sú účinné látky vo forme extraktov a výťažkov rôznych prírodných afrodiziak a látok podporujúcich stoporenie či libido
  4. Vďaka prírodnému zloženiu nemajú žiadne typické vedľajšie účinky
  5. Ich účinky sú komplexné, takže zlepšujú kvalitu sexuálneho života ako takého

Prečo eJoy®? Jednoducho preto, že funguje

Všetky vyššie zmienené vlastnosti má aj značka eJoy®, na ktorú sa dnes pozrieme bližšie. Ide o tabletky určené na podporu erekcie, ktoré pochádzajú zo Spojeného kráľovstva, no už nejaký ten čas sa predávajú aj na našom trhu.

Prípravok ponúka účinky v 4 dôležitých oblastiach pre mužov:

Zlepšenie erekcie do 30 minút: Výrobca uvádza ako prvý účinok zlepšenie erekcie. Nehovorí síce exaktne, že tento účinok sa dostaví do 30 minút, ale na druhú stranu, odporúča tabletku brať 30 minút pred pohlavným stykom, čiže logicky to z toho vyplýva. Tak či onak, podľa prieskumu, ktorý si dala značka spraviť, 4 z 5 mužov sú s týmto účinkom spokojný.

Lepšia výdrž a predĺženie erekcie: Vďaka tomu, že tabletka pomáha lepšiemu prekrveniu pohlavného údu, by sa mal dostaviť účinok nielen s ohľadom na zlepšenie erekcie, ale aj s ohľadom na jej predĺženie. Tu je podľa prieskumu spokojných 75 % mužov.

Zvýšenie libida: Látky obsiahnuté v tabletkách eJoy® stimulujú hladinu testosterónu, čo spôsobuje zvýšenie chuti na sex pomocou zvýšenia libida. Tento účinok je pre tabletky obsahujúce výťažky a extrakty prírodných afrodiziak typický a spokojnosť s ním vyslovilo 80 % mužov užívajúcich eJoy®.

Priaznivý vplyv na prostatu: Prostata má veľmi dôležitý vplyv na kvalitu ejakulátu a prípravok sľubuje zlepšenie zdravia práve tejto žľazy. Tu je spokojnosť nadpriemerná, nakoľko až 85 % mužov v prieskume uviedlo, že sa tento účinok u nich dostavil. My ešte dodávame, že v konkurencii iných tabliet ide o v prípade značky eJoy® o úctyhodný výkon.

Všetky vyššie spomínané účinky dosahuje prípravok vďaka svojmu zloženiu. Nenájdete tu žiadne umelo vyrábané chemické látky, naopak, všetko pochádza len z prírody. Základom je kombinácia extraktov veľmi účinných bylín. Nachádzajú sa tu:

  • Kotvičník zemný, Žerucha peruánska alebo Serenoa plazivá, čo sú známe a účinné prírodné afrodiziaka
  • Chilli, ktoré sa využíva veľmi hojne aj ako korenina, ale aj ako prostriedok na zlepšenie krvného obehu
  • vitamíny, napríklad vitamín C a vitamín D, ktorých kombinácia vplýva na kvalitu a spoľahlivosť spermií
  • aminokyseliny, konkrétne L-Arginín zlepšujúci prietok krvi a L-Citrulín, ktorý priaznivo vplýva na prekrvenie pohlavných orgánov

Túto vec o eJoy®-i musíte vedieť prv, než si ho objednáte

eJoy® síce v mnohých aspektoch „zapadá“ do zaškatuľkovaných predstáv o tom, ako fungujú prírodné tabletky na zlepšenie potencie a plodnosti, no v jednej veci sa všetkému zavedenému vymyká: v dávkovaní.

Takmer všetky podobné produkty o sebe hlásajú, že stačí jednorazové užívanie len pred pohlavným stykom a účinky sa dostavia „na počkanie“. Značka eJoy® však jedná s mužmi na rovinu a hovorí, že pre optimálne účinky je ideálne užívanie dlhodobo a pravidelne.

Koľko? To závisí od toľkých premenných a faktorov, že to nie je možné povedať takto univerzálne. Niektorí muži pocítia výrazné zlepšenie vo svojom sexuálnom živote už po týždni, iní až po 2 mesiacoch. Veľa totiž závisí od toho, ako „zle“ na tom pred začiatkom užívania prípravku boli.

Pozitívne ale je, že veľká väčšina mužov je spokojná s prípravkom a to je to najdôležitejšie. Existuje totiž šanca, že viete riešiť svoje problémy v sexuálnej oblasti aj bez nutnosti užívania drahých liekov na predpis alebo nebodaj operačne.

To, že eJoy® naozaj funguje, nie je pritom len nejaký marketingový ťah výrobcu. Dokazujú to stovky spokojných referencií aj komentárov v internetových diskusiách a rozličných fórach. Veľmi dobre to vidno dokonca na prípadoch žien, ktoré tabletky objednávajú svojim mužom.

Dokonca, napríklad aj bloger zameraný na imunitu si tabletky všimol a napísal pomerne obšírnu recenziu s hodnotením značky eJoy, kde jeho účinky potvrdil. Samozrejme, všimol si aj niektoré nedostatky, ale to je prirodzené. Žiaden prípravok nie je dokonalý.

Prekvapenie na záver

Aby nikto nezostal na pochybách, výrobca tabliet eJoy® (www.ejoy.sk) sa odhodlal k zaujímavému kroku, ktorý sa už ako marketingový ťah naozaj dá nazvať. Ide o garanciu vrátenia peňazí. Áno, seriózne, vážne.

Výrobca totiž garantuje každému mužovi, ktorý by nebol spokojný s účinnosťou tabletiek, že môže neporušené balenie prípravku vrátiť naspäť a výrobca mu peniaze za vrátené balenie pošle naspäť.

V dnešnej dobe, kedy vám už „naozaj nikto nič negarantuje“, je takýto bonus veľmi vítaná a pozitívna zmena. Zdá sa však, aspoň podľa reakcií drvivej väčšiny mužov, že podobnú garanciu nevyužijete. Pri účinnosti tabliet eJoy® ju totiž nebudete ani potrebovať!

Komerčný článok

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Poznáte eJoy® , tabletku na zlepšenie vášho sexuálneho života? Toto si o nej musíte prečítať skôr, ako si ju kúpite Priemerné hodnotenie: 1 1 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom