10 najneobvyklejších štýlov umelých mihalníc

Posledná úprava 16.06.2020

Umelé mihalnice z nožičiek hmyzu

Tieto umelé mihalnice boli vyrobené doslova z nôh mŕtveho hmyzu. Nožičky hmyzu sú nalepené rovnakým spôsobom ako klasické umelé mihalnice. Čo k tomu dodať - Pre niekoho veľmi vynaliezavé, pre iného nechutné. Napíšte do komentárov Váš názor.

Svetielkujúce umelé mihalnice

Tieto umelé mihalnice boli stvorené na základe otázky – Prečo chcú mať ženy väčšie oči? Niekedy túžba mať väčšie oči sa stane závislosťou a ženy podstupujú dokonca plastické kozmetické zákroky. Mihalnice sú vybavené senzorom, ktorý zachytáva pohyb zrenice a viečok. Pokiaľ máte tieto umelé mihalnice, a pohybujete hlavou, senzor zachytáva pohyby a mihalnice podľa toho svetielkujú.

Diamantové umelé mihalnice

V roku 2006 boli pre Madonnu vytvorené tieto umelé mihalnice. Sú obalené 0.75 karátovými diamantmi. Tento kúsok sa predáva za 10000 amerických dolárov.

Papierové umelé mihalnice

Tento druh umelých mihalníc je inšpirovaný umením čínskeho skladania a vystrihovania z papiera. Je to súčasť tradičnej čínskej kultúry. Okrem čínskych symbolov, existuje aj mnoho ďalších zaujímavých vzorov papierových umelých mihalníc.

UV umelé mihalnice

Mihalnice svietiace v tme. Pri nosení týchto umelých mihalníc určite v zaujmete aj v noci :)

Umelé mihalnice so vzorom vlajky

Čo môže byť viac vlastenecké ako mihalnice vo farbách Vašej krajiny?:)

Umelé mihalnice z pierok

Tieto umelé mihalnice sú vyrobené z pravých pierok. Zaujímavý nápad a prevedenie. Pozrite si celú galériu umelých mihalníc s pierkami.

Umelé mihalnice z kancelárskych sponiek

Vynaliezavosť dizajnérov niekedy nemá hraníc. Tento krát použili nudné kancelárske spony aby z nich vyrobili umelé mihalnice, ktoré ani náhodou nebudú robiť nositeľku nudnou.

Neo reflexné umelé mihalnice

Ako by sa dalo nevšimnúť človeka, ktorý nosí takéto umelé mihalnice? Vyzerajú ako malé disko gule na mihalniciach.

Umelé mihalnice z okvetných lístkov

Nič nie je viac sexy ako zábavné a unikátne mihalnice. Tieto umelé mihalnice boli vytvorené špeciálne iba na účely fotenia ale nič Vám nebráni si takéto urobiť aj doma alebo požiadať o ich vytvorenie v kozmetickom salóne :)

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Blízke témy